Stylowa fotografia ślubna autorstwa Macieja Kozłowskiego

Szczecińskie studio fotograficzne Macieja Kozłowskiego od wielu lat wykonuje najpiękniejsze zdjęcia państwa młodych, zarówno przed ślubem jak i w trakcie trwania uroczystości oraz przyjęcia weselnego. Prawdziwą specjalnością Macieja Kozłowskiego są plenerowe sesje ślubne, na które artysta ma bardzo oryginalne pomysły. To dzięki nim jego fotografia ślubna jest tak dobrze znana w całym województwie zachodniopomorskim.

Fotograf dysponuje najnowocześniejszym sprzętem oraz wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na wykonanie najpiękniejszych i najbardziej stylowych ujęć, jak to tylko możliwe. W swoim studiu fotograficznym wszystkie zdjęcia poddaje skrupulatnej obróbce cyfrowej, dzięki czemu efekt końcowy, czyli podarowana państwu młodym księga ślubna, jest autentycznie bez skazy i może się stać największym skarbem małżonków na resztę ich wspólnego życia.

Maciej Kozłowski, podczas plenerowych sesji ślubnych, chętnie fotografuje swoich klientów na tle zaskakujących i niebanalnych miejsc. Oprócz fotografii na łące, plaży czy w zimowym lesie, ma na swoim kącie także ujęcia z przemysłowych dzielnic miasta czy z muzeum motoryzacji. Chętnie pracuje także w ogrodach botanicznych oraz poszukuje inspiracji w wiejskim krajobrazie.

Szczeciński fotograf często odwiedza również bardzo niewielkie zachodniopomorskie miejscowości, takie jak Połczyn Zdrój, Sławno czy Goleniów. Nie obce są mu także Golczewo, Gryfino czy Barlinek, gdzie szczególnie dobrze poznał wszystkie malownicze plenery, idealnie nadające się na tło sesji ślubnych jego klientów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz