Panoramiczne odbitki zdjęć

Panoramiczny format zdjęć to odbitki o większym rozmiarze, które doskonale nadają się do utrwalenia pięknych pejzaży, wschodów i zachodów słońca, czy też zachwycającej panoramy miasta. Jest to także świetne rozwiązanie dla zdjęć grupowych. 

Dlaczego warto zdecydować się na zdjęcia panoramiczne?

Ten rodzaj odbitek świetnie nadaje się do zaprezentowania zdjęć z wakacji, dalekich wypraw i wycieczek, na których udało się nam uchwycić niepowtarzalne widoki i krajobrazy.

Dzięki wydrukom panoramicznym będziemy mogli utrwalić swoje wspomnienia na papierze i efektownie je wyeksponować. Dzięki odpowiednim ramom, czy też antyramom oraz dobrze dobranemu passepartout, możemy dodać głębi i wyrazistości swoim wyjątkowym fotografiom. Jeśli dysponujesz niezagospodarowaną, jasną ścianą to warto zawiesić na niej swoje fotograficzne dzieła i stworzyć niepowtarzalną galerię sztuki we własnym domu. Z całą pewnością, tak zaaranżowane wnętrze wywoła niekłamany zachwyt Twoich bliskich i znajomych. Tworząc własną galerię, będziesz mógł również codziennie wracać do cudownych miejsc i widoków.

zdjęcie panoramiczne

W obecnych czasach odbitki panoramiczne możesz bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu zamówić przez internet. Oprócz odbitek XXL internetowe fotolaby oferują także wywoływanie zdjęć online w rozmiarach standardowych 9X13 cm, czy też 10X15 cm. Wydruki cechują się dobrą ostrością, wysokim nasyceniem oraz właściwym kontrastem. Można także wybrać rodzaj papieru fotograficznego, na którym zostaną wydrukowane nasze zdjęcia. Jeżeli wybierzemy papier o większej gramaturze np. papier jedwabisty, to nie musimy się przejmować faktem, że zdjęcia z czasem stracą na jakości. Dobry papier nie tylko poprawia wyrazistość i nasycenie barw, ale także gwarantuje większą trwałość fotografii. Odbitki panoramiczne to doskonały pomysł na zaprezentowanie w elegancki sposób swoich najlepszych ujęć. Dzięki temu będziesz mógł pochwalić się bliskim i znajomym najlepszymi fotografiami klimatycznych krajobrazów, które zrobiły na Tobie największe wrażenie podczas wypraw i ciekawych podróży. Jeżeli znudzi Ci się stworzona przez Ciebie galeria, to posiadając już ramy, wystarczy, że zamówisz nowe odbitki i je podmienisz. W ten niebywale prosty sposób nadasz nowy charakter swojemu salonowi.

Poza tym piękne zdjęcie, w dużym formacie i do tego w ozdobnej ramie może także stanowić oryginalny i osobisty prezent, który z całą pewnością zachwyci obdarowaną osobę.

Właśnie dlatego wywołanie zdjęć i zamiana cyfrowych plików na stylowe, papierowe obrazy to doskonały sposób, aby sprawić prawdziwą przyjemność sobie i swoim bliskim. Polecamy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz