Utrwal magię wakacyjnych wspomnień

Wakacje za nami i nadszedł czas uporządkować wszystkie wspomnienia. Podczas wakacyjnych wypraw docieramy do cudów natury i architektonicznych pereł, uchwycamy życie zwykłych ludzi i egzotyczną przyrodę, uwieczniamy nasze wspólne portrety na tle pięknych krajobrazów. Każda wyprawa to moc wspomnień, magicznych momentów, które chcemy zachować w pamięci jak najdłużej. Jak nadać wakacyjnym wspomnieniom wyjątkową oprawę, aby zostały z nami na zawsze? Prezentujemy kilka propozycji.

Fotoksiążka – Twoja kronika z podróży

Spośród setek wykonanych podczas podróży zdjęć warto wybierać najlepsze ujęcia i wywołać je w formie unikalnej fotoksiążki. To nowoczesny, w pełni spersonalizowany fotoalbum, który może zostać wykonany według naszego autorskiego projektu. Nasze wakacyjne zdjęcia, wydrukowane na eleganckim papierze, w pięknej oprawie, opatrzone clipartami i tekstami, będą prezentować się wyjątkowo pięknie. Tworząc album można skorzystać z gotowych szablonów tematycznych, w tym również wakacyjnych lub zaprojektować go całkowicie samodzielnie. Na każdej karcie możemy umieścić inne zdjęcia, miejsca czy wspomnienia. Fotoksiążka będzie stanowić jedyną w swoim rodzaju kronikę z obszerną fotorelacją z podróży. Przekonasz się, stanie się ona Waszą ulubioną lekturą, którą z dumą będziesz prezentować rodzinie czy znajomym. Personalizowany fotoalbum to świetny pomysł na upamiętnienie rodzinnych wakacji czy egzotycznej wyprawy, ale także podróży lub sesji poślubnej. Dzięki niej będziesz mieć pewność, że Wasze zdjęcia nie zaginą, nie stracisz ich i nie trafią w zapomnienie.

Fotoobrazy i plakaty – bądź mistrzem fotografii w swoim domu

Wyjątkowo piękny zachód słońca, romantyczny widok morskich fal, górskie szczyty sięgające chmur, Wasze uśmiechnięte i skąpane w słońcu twarze – wśród wszystkich wakacyjnych zdjęć z pewnością znajdziesz kilka ulubionych, które warto wyeksponować w sposób szczególny. W tym celu najlepiej sprawdzą się fotoobrazy i plakaty. Będą one stanowić nie tylko formę upamiętnienia szczególnie ważnych wakacyjnych wspomnień, ale także ciekawy pomysł na dekorację salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. W zależności od charakteru i ilości wybranych zdjęć, wybierzmy gotowy szablon lub zaprojektujmy obraz od zera, dodajmy ramki lub teksty i voila. Takiej ozdoby – która napełni wnętrze pozytywną energią i wyjątkowym, osobistym klimatem – nie kupicie w żadnym sklepie. Fotoobrazy oraz fotoplakaty to świetny pomysł, jak przy niewielkim nakładzie i kosztach stworzyć wyjątkową dekorację domu, eksponując jednocześnie Wasze najlepsze zdjęcia. Wystarczy tylko spojrzeć na ścianę, by wrócić myślami do pięknych, skąpanych w wakacyjnym słońcu wspomnień.

Nieważne czy podczas lata zwiedziliśmy Polskę, objechaliśmy pół świata, czy spędziliśmy dłuższy weekend nad jeziorem, unikalne zapisy wszystkich wakacyjnych wspomnień zasługują na wyjątkową oprawę. Bogaty wybór fotoksiążek, fotoobrazów, plakatów oraz innych fotoproduktów oferuje www.empikfoto.pl, serwis obchodzący w tym roku swoje 11. urodziny.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz