Promocja dla kupujących aparaty z serii LUMIX G od Panasonic

Już po raz kolejny Panasonic przygotował wyjątkową promocję dla swoich klientów. Osoby, które do 31 lipca 2015 r. kupią aparat z serii LUMIX G otrzymają gwarancję jakości przedłużoną aż do 5 lat. Aparaty z serii LUMIX G to najbardziej zaawansowane bezlusterkowce Panasonic, które pozwalają uchwycić każdą ważną chwilę w przystępny dla użytkownika sposób.

Z myślą o swoich klientach firma Panasonic objęła 5-letnią gwarancją aparaty z serii LUMIX G. By wziąć udział w promocji wystarczy zachować paragon po zakupie aparatu z serii LUMIX G (promocją objęte są aparaty kupione w dowolnym punkcie sprzedaży na terenie całej Polski) i zarejestrować się na stronie lumixg5lat-panasonic.pl. Należy tego dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu. Po rejestracji uczestnik promocji otrzyma wiadomość e-mail z prośbą o jej potwierdzenie w ciągu 72 godzin. Dokumentem, który potwierdza przedłużenie gwarancji jest pobrany ze strony, wydrukowany i zachowany certyfikat przedłużonej gwarancji oraz dokumentacja zakupu aparatu (paragon lub faktura).

LUMIX G to najbardziej zaawansowana linia bezlusterkowych aparatów Panasonic o największym systemie obiektywów na rynku, które zachwycają nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale i piękną stylistyką.
Który model najlepiej wybrać?

LUMIX GF7 to elegancki bezlusterkowiec z odchylanym monitorem i funkcjami do zdjęć autoportretowych. Aparat zapewnia imponującą jakość obrazu. Łatwy w obsłudze daje nieograniczoną swobodę tworzenia kreatywnych zdjęć za pomocą licznych funkcji. Jedną z nich jest tryb „selfie” z opcją natychmiastowego udostępniania zdjęć rodzinie i znajomym.

Aparat LUMIX GH4 to hybrydowy model, który najlepiej sprawdzi się podczas robienia zdjęć i nagrywania materiałów wideo. Aparat pozwala bowiem na rejestrowanie filmów w jakości 4K przy prędkości 24 bądź 30 klatek na sekundę. Model ten nie ustępuje najnowocześniejszym kamerom, a do tego może pracować z różnymi obiektywami – jest lekki i poręczny. Doskonałe parametry oraz konstrukcja tego modelu zacierają granice pomiędzy aparatami fotograficznymi dla konsumentów i profesjonalistów.

LUMIX GM5 to doskonały wybór dla osób, którym zależy na oryginalnym stylu oraz najwyższej jakości zdjęć i filmów. Sprawdzi się zarówno w przypadku projektantów szukających inspiracji w wielu miejscach, jak również zapalonych podróżników, którzy aparat chcą mieć zawsze pod ręką. Jest to bardzo kompaktowy i wygodny aparat fotograficzny z systemem Mikro Cztery Trzecie. Zastosowany w aparacie wizjer Live obejmuje 100% ujęcia, a matryca Digital Live MOS ma rozdzielczość 16 megapikseli.

Utrzymany w klasycznym stylu retro LUMIX GX7 z pewnością ucieszy modnych gadżeciarzy. Zaawansowane funkcje aparatu z wymiennym obiektywem pomogą użytkownikom w doskonaleniu umiejętności fotograficznych. Autofokus Light Speed umożliwia precyzyjną rejestrację dynamicznych scen ulicznych. System autofokusa z detekcją kontrastu zapewnia natomiast szybkość i dokładność niezbędne do uwieczniania ulotnych szczegółów. Model ten sprawdza się znakomicie przy słabym oświetleniu, dzięki czemu można uzyskać zarówno tętniące energią nocne zdjęcia miejskie, jak i sielskie pejzaże o wschodzie słońca.

Model LUMIX GM1 z dużym sensorem Digital Live MOS w standardzie Mikro Cztery Trzecie wyróżnia się kompaktowym i zgrabnym kształtem przy zachowaniu wyjątkowej jakości zdjęć. LUMIX GM1 nagrywa obrazy z realistycznymi detalami w doskonałej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów. Prędkość maksymalna 240 fps w kontrastowym autofokusie pozwala na uzyskanie niezwykłej szybkości działania.

LUMIX GF6 dzięki wysokoprecyzyjnemu układowi autofokusa „Light Speed AF” daje wyraźne odwzorowywanie dynamicznych obiektów. Dodatkowo, zestaw 19 efektów-filtrów, funkcja animacji poklatkowej oraz tryb autoportretu sprawiają, że aparat sprawdzi się również dla osób poszukujących fotograficznych eksperymentów. Więcej na www.panasonic.com/pl/

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz